ALESSI - designová legenda pro náročné

Pito / Officina Alessi / design Frank Gehry (1992), konvice, nerezová ocel, mahagonovéPodél pobřeží jezera San Giulio na pomezí severozápadní Itálie a Švýcarska, mezi románskými kostely a barokními kaplemi, se na začátku minulého století zrodily manufaktury, které dnes jako globálně zavedené značky známých výrobců potřeb pro domácnost zanechávající hlubokou společenskou a kulturní stopu v celém okolí. Jedním z mistrů, který povýšil užitné předměty každodenní spotřeby na ikony designu byl Giovanni Alessi, zakladatel značky rodinné firmy ALESSI a dědeček dnešní generace Alessiů. V průběhu několika desetiletí se společnost Alessi vyvinula z malé slévárny specializované na zpracování mosazi, niklu a stříbra v jednu z „továren italského designu“. Kovy, a především nerezová ocel dodnes zůstávají základní surovinou pro výrobu produktů pod značkou Alessi. V posledních letech ale na svět přišly nové materiály, které nabídly návrhářům nové možnosti vyjádření a zákazníci tak od Alessi objevují překvapující artikly a úžasné, drobné zázraky designu a užité hodnoty. Od roku 2006 jsou všechny produkty rozděleny do tří značek, ALESSI, OFFICINA ALESSI a A di ALESSI. Tyto tři značky nejsou nezávislé, ale spíš mají vyjadřovat tři rozdílné výrazy jediné identity a hnací motor designu, jímž Alessi bezesporu je.
Juicy Salif / Alessi / design Philippe Starck (1990), lis na citron, nerezová ocelAlessi je průmysl schopný nabídnout různým zákazníkům ten nejlepší současný design v různém cenovém rozpětí a to vše bez kompromisů v kvalitě.

Značka OFFICINA ALESSI přináší na trh to nejlepší z designu, ale též velmi sofistikované a prestižní výrobky. Většinou v limitovaných sériích.

Značka ALESSI je tradiční vyjádření designových produktů denní spotřeby s nekompromisní kvalitou, vysokou užitnou hodnotou a příznivou cenou, dosaženou díky průmyslové výrobě.

Značka A di ALESSI je synonymem pro nejdemokratičtější a nejdostupnější výrobky s vysokým podílem inovativních materiálů, ale opět s neodiskutovatelně vysokou přidanou hodnotou signovaného designu.

Klíčová slova k této stránce:

Alessi, historie, tradice, značka, OFFICINA ALESSI, A di ALESSI

Časté překlepy:

Allesi, Allessi, desing, dizajn, dizain, Oficina Alessi

Aktuality

Druhý vítěz soutěže o polštářek BoConcept

Vítězkou soutěže o bavlněný polštářek značky BoConcept (rozměr 40 x 40 cm) v hodnotě 1.160 Kč se stala Jana Sedláková z Prahy. Svou výhru si převezme v prodejně Decolandu na Vinohradech.

Nepropásněte slevu 50% na kožené sedací soupravy Intacto a Sofitalia

V showroomech Decolandu na Vinohradech a v Průhonicích máte nyní jedinečnou možnost zakoupit kožené sedací soupravy italských značek Incanto s Sofitalia se slevou 50%. Jedná se o poslední kusy z ukončených modelových řad. Přijďte si pro svoji vysněnou sedací soupravu a pomozte nám uvolnit před prázdninami místo pro novu kolekci!!!

Slevové dny marianne v showroomech Decoland 9. - 11. září

Naše pražské, brněnské i ostravské showroomy se účastní od 9. do 11. září DNY MARIANNE. Připravena je pro vás speciální nabídka! Veškeré informace o slevách, které můžete s kupony z časopisů Marianne a Marianne bydlení využít, najdete v sekci akční nabídka Decoland

Součást loftové expozice v Decolandu v průhonicích jsou kuchyně scavolini

V showroomu Decolandu v Průhonicích je součástí expozice vzorový loftový byt doplněný o zbrusu novou kuchyni Scavolini. Vzorový loft kromě kuchyně zahrnuje také plně vybavený obývací pokoj a jídelnu. Kuchyně proslulé italské značky Scavolini  si můžete nyní koupit v obou našich pražských showroomech Decolandu, kde na Vás aktuálně čekají nové katalogy - zdarma - a samozřejmě nové expozice představující ty nejžhavější novinky v nábytku a doplňcích. Přijďte se podívat!

Polštářková soutěž má prvního vítěze

"Hippie" polštářek značky BoConcept vyhrála v naší polštářkové soutěži paní Daniela Dostálová z Letohradu. Výherkyni gratulujeme a odesíláme oficiální potvrzení o výhře emailem!

[ Archiv aktualit ]

Kuchyňské doplňky italské designové legendy pro náročné. Doplňky Alessi
Copyright © 2010-12 Decoland s.r.o.
Kancelářský nábytek Praha, Brno, Ostrava | Moderní kuchyně, doplňky | Kuchyně Scavolini